Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře nabízíme z profilů firmy Aliplast, která je světově známou firmu zabývající se výrobou hliníkových systému s několika výrobními závody rozmýstěnými po celém světě. Firma byla založena v roce 1984. Sídlo firmy leží v Belgickém městě Lokeren. Se systémy Aliplastu se můžeme dneska setkat prakticky všude, výrobní závody se nachází např. v Belgii, Francii a Velké Británii.

Aliplast může svým zákazníkům nabídnout hliníkové systémy oken a dveří, konstrukce fasádních systemů, posuvné systémy, skládací systémy a zimní zahrady včetně zastřešení. Systémy jsou rozděleny do dvou hlavních skupin – s tepelným mostem a bez tepelného mostu. Celková nabídka je dnes tak široká, že Aliplast dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Profily je možné dodávat jako imitace dřeva z řady folií Renolit nebo nástřikem barev ve stupnici RAL.

Aliplast Imperial

Tříkomorový systém určený pro výrobu venkovních dveří, oken a různých výkladních skříní. Tepelná vložka o šířce 24 mm použitá v profilech, vyrobená z polyamidu obohaceného přísadou vícesměrového skelného vlákna, významně zlepšuje mechanickou odolnost vnější a vnitřní komory profilů.
Tepelná vložka byla navíc vybavena těsnícím vláknem Coex, které během procesu vypalování práškové lakovaných profilů vytváří spolehlivou paroizolaci a dokonalé utěsnění. Povrch profilů je chráněn práškově lakovanými povlaky nebo anodováním. Možnost volby pevného prahu, výsuvného prahu a nebo bezprahového prevedení dveří.

  • 3 komorový systém
  • Stavební hloubka rámu 65 mm
  • Stavební hloubka křídla 74 mm
  • Okenní a dorazové těsnění EPDM
  • Moderní a všestranný systém
  • Možno použít sklo o tloušťce 4-51 mm
  • Německé celoobvodové kování Fapim, G.U.

Aliplast Superial